| frankon a întrebat:

M-am decis sa-mi i-au un laptop, dupa niste cautari am ajuns la concluzia ca un HP pavilion g6 2303sq, procesor Intel Core i5 3230M, memorie 6GB, placa video AMD Radeon HD 7670m 2GB ar fi bun.As vrea sa-l i-au in special pentru gaming, dar si pentru. filme si chestii de genul.Ar suporta cel putin la detalii medii cele mai noi jocuri?

Răspuns Câştigător
| SSWK a răspuns:

Este rezonabil pentru jocuri, dar depinde si de joc. In principiu, ar merge cam toate jocurile noi pe detalii medii.
Nimeni nu iti poate garanta asta insa.

1 răspuns:
| CapitanulEvident a răspuns:

Aa da, iti duce orice joc aparut la cel putin detalii setate la mediu. Apropo e iau* nu i-au