| Larisa_Deea_2002 a întrebat:

Buna TPU ma ajutati si pe mine cu bonusuri bune pvp pentru metin sa nu ma bata nimeni (Ps am nevoie de bonusuri pvp sura arme )

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Tot o sa fie cineva care sa te bata, stai linistita.
coif> magie hh otravire sageti (daca iti pica si foc e ff bine)
cercei(cu int de la ei)> sabie pumnal hh 2maini si sageti
colier> pv sabie pumnal 2 maini si sageti
armura> pv sabie 2 maini pumnal sageti
scut> iti trebuie cate un scut pentru fiecare rasa, deci toate, si solz si falcon si tigru si leu (pe imperial stiu ca este, sau cel putin era scutul eclipsa care pica la azrael, dar ala nu e asa bun in pvp) cu putere hh imun la necunostinta int si blocare atac corporal
sabie> hh critica patrundere putere int si pietre patrundere si critica +o piatra pvp la alegere (si iti trebuie iar 4 arme separate pentru rase, sau poti sa pui 3 pietre pvp dar e mai slab asa)
papuci>pv sabie pumnal 2 maini sageti si critica
bratara>magie patrundere pv hh (si foc optional daca pica e bine)
Cam atat.