| Vladimir315 a întrebat:

Buna tpu..mai nou m-am apucat de metin2 ro pe serverul draco. iar eu nu sunt prea bun la acest joc ..ma intrebam daca cineva ma poate ajuta cu iteme. In orice caz multumesc pentru orice raspuns :-P

1 răspuns:
| Powerups a răspuns:

Salut! Iti sugerez sa NU te apuci de acest joc. De ce? Pentru ca o sa devi obsedat de el si cand faci level mai mare te vei da cu capu de pereti ca ti-au esuat itemele sau ti-a fost spart contul + ca daca ajungi level 99 ce mai faci? Te mai joci putin si te lasi si trebuie bagati multi bani ca sa faci bilete v2, v3 sa faci bani sa-ti iei iteme calumea cu bonusuri toate prostiile din lume. Bye~bye si daca vrei funda. Eu ti-am dat un sfat, la fel ca multi altii care au jucat acest joc. Iti propun totusi sa te apuci daca vrei de World of warcraft cataclysm server freakz, 4story happy