| 3mag a întrebat:

Buna TPU.Merita aceasta placa video pentru jocuri de 2008+ chiar 2012 pe low: Placa video MSI nVidia GeForce GT630, 2048MB, GDDR3, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E :260ron?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

NU NU NU! E o flasneta ordinara cu de 4 ori mai multa memorie decit ar trebui sa aiba, ca oricum n-are ce face cu ea. La ~250-300 RON gasesti placi sh de 2-3 ori mai puternice. Vezi ca HD 7770 si GTX 650 au preturi chiar decente, chit ca trebuie' sa pui niste lei in plus de la 630.

1 răspuns:
| Numaiminciuni a răspuns:

Dupa mine da dar nu totul tine numai de placa