| Dennibutterfly a întrebat:

Mi-am creat un blog si vreau sa aflu niste pareri! Acesta e: http://justaboutbydeni.blogspot.ro/

Daca aveti si voi un blog, puteti sa imi lasati adresa lui :)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E interesant, totusi ai putea sa fii mai atenta la gramatica pentru ca faci cateva greseli (exemple: sa FI cool, o I-AU razna). Banuiesc ca sunt facut din neatentie. Inainte sa publici o postare ai putea sa o recitesti ca sa te asiguri ca e totul ok (in caz ca nu o faci deja).