| panterareasiagresiva a întrebat:

mi-am facut cont de metin de curand... dar cum fac sa ma duc in misiuni sa ma lupt? Adica, imi arata doar niste lupi, caini.happy trebuie sa ii omor pe astia? FUNDA love struck puppy dog eyes care imi rasp primul si corect

Răspuns Câştigător
| PewDyePye a răspuns:

Cand intri prima data iti apare o fereastra de ajutor.Acolo vezi cum faci.A da si cand accepti o misiune iti scrie ce sa omori.

1 răspuns:
| vladut7373 a răspuns:

Da trebuie sa ii omori ii poti ataca apasand space dar ai grija sa nu mori