| alinzz a întrebat:

Mi-am luat pentru GTA San Andreas un mod. ( Snow Mod ). Problema este ca vreau sa-l dezinstalez. Insa, nu gasesc nicaieri fisierul care imi permite sa il dezinstalez. Cei care ati avut modul asta, cum l-ati dezinstalat? Nu l-am gasit nicaieri. Dau Funda!

3 răspunsuri:
| Alexandro9050 a răspuns:

Eu nu am avut modul asta, dar cred ca poti asa: start-> control panel-> programs and features-> si daca il gasesti acolo da dublu click pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa spun ca si eu am modul acela dar nu stiu cum sa il dezinstalez.Nu se gaseste nicaieri, dar am si un raspuns.Trebuie sa stergi tot gta san andreas apoi sa il instalezi din nou.Asa nu vei mai avea modul acela se dezinstaleaza cumva automat prin stergere. Sper ca sunt de ajutor.

| alinzz explică:

Nu...Nu l-am gasit nici acolo.