| Margarina1 a întrebat:

Buna TPU mi-am luat Vodafone Smart si as vrea sa bag jocuri sau Theme pe el dar nu stiu cum daca imi puteti spune la id prigoreanu_adrian96@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| BadBoy05 a răspuns:

Sall pai teme nu stiu daca iti merg pe el dar jocuri incearca sa iti iei de pe jocuri java deci mai intai il descarci in calculator, apoi il bagi pe tel si oriva trebuis sa il instalezi, ori iti va merge direct si in loc de teme ia-ti si thu imagini si bagati.