| George2000_6958 a întrebat:

nu stiti un joc fain asa sa ma distrez? Daca se poate (nu neaparat) sa se poata juca mp multiplayer dar nu online si nu cu masini sau de strategie gen:prototipe si gta4, dar din pacate, aceste jocuri nu imi merg sad am doar pentium 4...Deci mersi celor ce incearca sa ma ajute, si daca gasesc un raspuns care sa imi convina are funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Chaos Faction 2
http://armorgames.com/play/5645/chaos-faction-2
George. O zi insorita.
P.S: Nu mi-ar strica o fundita, dar daca tu vrei sa mi-o oferi, esti generos. Succes la joc.

1 răspuns:
| lordnebun a răspuns:

Hei George unul misto este the first templar. Sper ca o sati placa si ca o sa primesc fundabig grin