| Bebitza99 a întrebat:

Buna TPU nu stiu ce sa joc vreau ceva care sa nu aive cerinte mari deoarece pc meu se cam incinge am jucat si Assasin's Creed III si se incinge cam pana la 70 de grade.
Cerintele mele : Microsfot Windows XP SP3
Procesor: Pentium-R Dual-Core 2, 50ghz

Ram: 2GB
Placa Video: Nvidia GeForce 9600 GSO 768 mb SPUNETI-MI ce jocuri imi merge ca m-am plictisit sau spuneti-mi ce sa fac sa nu se mai incinga asa
Mersi Mult

1 răspuns:
| Teo192 a răspuns:

Incearca Sleeping Dogs. Red Faction Guerrila, Mafia II, Dishonored, WWe raw 2011 PE PC!:X iti trebuie doar pcsx2 si joci jocuri de pe ps2big grin fundita?