| SherryXoX a întrebat:

Pe League of Legends se pot da campionii la alte persoane. Adica eu sa ii dau un campion de al meu, la o prietena care are alt cont? daca da, va rog sunetimi cum. Dau Funda

Răspuns Câştigător
| Nuimicitinumele a răspuns:

Da se poate. au facut comanda asta de craciun. intrii in joc si dai click pe cufarul acela cu niste monezi (e cu galben) apoi dai click pe gifting center apoi dai click pe unlock a champion for a friend apoi selectezi carui prieten ii dai eroul apoi selectezi eroul apoi scrii un text (daca vrei) si dai unlock. vezi ca te costa RP (riot points) nu IP (influence points)