| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Poate cineva să ma lămurească in legătură cu site-ul blogger? M-am conectat, am creat un articol pe care l-am postat, dar nu pot vedea articolele celorlalți și decât cer la Google cu titlul postării mele nu o găsesc. Mă cam îndoiesc, nu știu, să mă deconectez sau nu. Vă mulțumesc pentru înțelegere!

Răspuns Câştigător
| Miauti a răspuns:

Ti ai facut cont pe blogger nume de pagina?
Sau te ai conectat ca sa scris un comentariu? Ceea ce un comentariu tr aprobat de ownerul paginii.

Atunci cand scrii un articol ai 2 obtiuni previzualizare (ceea ce ai scris dar nu a fost publicat) si plublicare (atunci el apare pe pagina ) si mai e salvare (iti salveaza articolul dar nu e publicat).

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am numit Eliora Albertina

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Miauti):

Mi-e îmi spune că articolul ( animale-CAII?) este publicat

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar ce mă deranjează pe mine este că nu găsesc paginile celorlalți care au cont la aceleași site

| Miauti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da un link sa vad, deoarece nu inteleg ceea ce doresti sa spui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Miauti):

Aș da daca aș ști sad

| Miauti a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://elioraalbertina.blogspot.com/ asta e linkul tau?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Miauti):

Da da laughing

| Miauti a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca ti am trimis un mesaj privat aici pe TPU. daca mai ai alte intrebari poti sa ma contactezi. in mesageria privata. O sa incerc sa ti raspund cat mai rapid si in fuctie de timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Miauti):

Mulțumesc mult de tot