| danizz a întrebat:

Buna TPU scuzatti categoria joc metin 2 ro pe aries si am lvl 24 ma creste cineva si pe mine pana la 27 -28 va rog! funda

2 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Lasate de metin2.e un joc care la un momentdat o sa trebuiasca sa dai bani ca sa mai poti creste. daca dai bani, faci o greseala. daca nu o sa mai joci cand o sa ai lvl 90, o sa fie o pierdere de timp. timp care l ai putea folosi benefic in ati face prieteni, invata, atentie prietenei tale

| SASergiu a răspuns:

Daca are asa ceva laughing