| anonim_4396 a întrebat:

Sper ca stiti jocul acela de pe android numit "Clash of Clans"? Am un cont de level 30 si town hall 6. Dar m-am plictisit si am nevoie de un cont nou, mai mare.Cine poate sa imi dea si mie un cont mai mare decat al meu, va rog?

1 răspuns:
| MaybeSomeone a răspuns:

Poti sa iti faci un cont de la 0... asta asa poate iti trece plictiseala, motivul plictiselii tale e ca la lvl 30 totul devine boring de la 40 in sus e mai incitant, fa-ti o baza de farming si aduna mult gold si elixire si fa-ti upgrade maxim la toate dupa facu th lvl 7 si tot asa dupa ce faci th 7-8 o sa fie foarte misto, aduna si elixire multe si faci up la trupe si faci atacuri cu multi creepi si devine mai funny + ca devii mai important in clanwars daca esti din ce in ce mai bunwinking