| AMVeu a întrebat:

Spuneti-mi va rog un program cu care pot inregistra in timp real un joc video. Ceva gen Fraps.

Răspuns Câştigător
| PurpleKusH a răspuns:

Acum depinde ce windows ai daca ai windows 7 iti recomand Miliris Action e foarte bun filmeaza atat desktop cat si gaming nu face lag se vede HD insa trebuie sa cauti pe net versiunea cu licenta este si gratuita iar pentru oricealt windows iti recomand bandicam tot asa face ce face si Action doar ca trebuie sa i faci tu setarile pentru chestia asta te uiti pe youtube la tutoriale daca e cazul

P.S amandoua filmeaza nelimitat
sper ca te-am ajutat

1 răspuns: