| N0C0m3nt a întrebat:

Stie cineva un metin in care iti da totul din prima, adica lvl, bani, si toate itemele la magazin, in care sa trebuiasca doar sa bonusezi bine itemele?
In afara de : Hammer, Light.

3 răspunsuri:
| aladeieri a răspuns:

Da european metin2 te da de la lev 44 si ai de toate la shop +9 trebuie doar sa bonusezi. iti las si site http://emt2.zapto.org/

| vulturul21 a răspuns:

Nu sunt metine care iti da level din prima stiu ca Metin2 steel e mai smecher (cresti repede armele esueaza greu primesti multi bani)
funda daca te-am ajutat

| LemonX a răspuns:

Ar fi Metin 2 Xpub.Iti da lvl 150, Armurile Sunt la magazin, Le faci pana la Armura Galbena.Pentru up trebuie itm care se gasesc in Padurea rosie.Pentru mai multe detalii scrie pe google..ro :metin 2 xpub