| DanGeorgel2001 a întrebat:

Stiti cumva jocuri gen Club Penguin s-au Animal Jam, dar sa fie si in limba romana?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| denisa179 a răspuns:

Transformice, Micetop, cel mai tare : transforbeta cu 99999 branze si capsuni, micemassive, icemice, ledformice, roformice, transfordark, transforlight, miceold, transforold, fristmice, transforsf, transforbr, transforstar, transforserver, transforsents, mai stiu multe dar imi ia 5 ore sa le scriu pe toate.

| andu2Ppe a răspuns:

Sunt foarte multe jocuri dar club penguin s-a demodat te-as sfatui sa incerci sa joci alt gen de jocuri. stai mai mult pe facebook