| Ghioca_Lucian_Marian_1990 a întrebat:

Stiti cumva v-reun site de jocuri care nu trebuie downloadate am jucat clanuri.com,ourworld,goalunited,dar m-am plictisit de ele. Dau funda la cele mai misto jocuri.

1 răspuns:
| alin_9439 a răspuns:

Bun bun bun bun! Jocuri pe net sunt o gramada prima oara http://www.mochigames.com/game/sas-zombie-assault-3_v663685/ e un joc cu zombi in care trebuie sa omori zombi si sa faci lvl iti iei arme si restul se numeste SAS 3 dar trebuie sa iti faci un cont pe sait.ShadowLand online e un joc gen grepolis daca iti faci cont eu te ajut cu tot ce pot. my brute muxxu e un joc tot cu cont acolo iti alegi un monstru si la nu stiu cate lupte faci lvl si la fiecare lvl iti alegi o abilitate un punct str int etc sau o arma. poki ninja e o conbinatie intre naruto si bleach animeurile mele favorite:d trebuie sa faci lupte sa iti iei arme costume misiuni etc eu cam jocurile astea le stiu dar sunt super faine:D. Funda?