| anonimathebest a întrebat:

stiti vreun hack pentru mall world pe facebook? am nevoie de credite si bani. fundita l; a hackul care merge cel mai bine

1 răspuns:
| Karashi a răspuns:

Poi ...habar n-am cei ala hack, dar banuiesc ca u intrebi cum faci rost de mai multe credite nu? Ei bine dacai asa iti dau doua metode(pe care le folosesc eu si pana acum a mers)
1. Te duci la 'mini-jocuri' sus in dreapta si te duci acolo unde e roata aia(acolo trebuie sa castigi ceva; maxim e 10 credite; daca nu castigi credite poti castiga si alceva stai linistit)
2.te duci tot la mini-jocuri dar te duci la defilare unde premiul cel mare e de 100 credite(dar asta doar daca ai noroc, caci u poti castiga dejilarea respectiva si sa-ti dea decat un credit ca mi s-a intamplat si mie)
Multa Bafta!^^