| DumaStylee a întrebat:

Buna TPU.Sunt jucator de Minecraft, si lucrez la un spawn pentru un viitor server. Exista un program ceva prin care pot copia structuri [cladiri] dintr-o lume in alta?

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Incearca cu WorldEdit.

2 răspunsuri:
| UltimateFlame101 a răspuns:

Photoshop daca vrei doar imagini illustrator daca vrei sa le faci sa se miste si cinema4D pentru a arata mega tare ps daca nu sti cum sa lucrezi pe ele intreaba-ma...

| TheNasm a răspuns:

Pro Server Minecraft Romania Lumea Fara Sfarsit Si Admini De Treaba! Renegatii Comunity! 46.4.106.181:25565
Mc.Renegatii.Ro
Aduci Lume Primesti V.I.P