| Costea_Rares-ioan_1996 a întrebat:

Buna,TPU tocmai mi-am descarcat World of Tanks si mi-am facut cont pe saitu european da cand mi-am scris emailu si parola sa ma conectez mi-a zis ca email sau parola incorecta dapa mi-am facut alt cont de pe alt fecebook al meu si tot nu mi-a mers.Ce pot face? Dau funda.

3 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Poate ai avut Capslock activat. Se mai intampla cateodata sa il uiti pornit.

| mickeyMT a răspuns:

Eu stiam ca trebuie sa iti si activezi contul. Dupa ce te-ai inregistrat, ar fi trebuit sa iti verifici adresa de mail, deoarece ai primit un mail cu un link de confirmare(activare) al contului.
Activezi contul si o sa iti mearga.

| Costea_Rares-ioan_1996 explică (pentru mickeyMT):

Mi l-am activat.