| Andrei_Sicoe_2000 a întrebat:

Va rog îmi recomandati si mie un hack pentru clash of clans dar sa fie pentru android va rog mult.

1 răspuns:
| vicecity8 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Jocul este conectat la servere si nu poti schimba informatiile de pe servere decat daca esti mare hacker si le spargi baza de date, altfel nu. I-ati gandul de la asta. Toate pozele si postarile pe care le vezi pe internet cu hack pentru CoC sunt false. Scuze ca ti-am distrus visurile laughing