| Tobbyas a întrebat:

BUNA TPU!
Va rog sa imi spuneti niste jocuri online faine, de tip rpg sau strategie.
Multumesc frumos!

1 răspuns:
| TTO a răspuns:

Vreau sa-mi deschid cu niste prieteni un server de SA:MP 0.3x RPG. Add alex_oto16. Sv inca nu este hostat si prima data cand l-am deschis am avut 5 playeri. fain nu?
GameMode unic, admini care poti discuta cu ei nu ca altii, "nu-mi place numele tau, ai ban" Sunt destui care fac asa. Se da admine la un anumit numar de playeri adusi ACTIVI si leader in functie de level.