| adisorsef a întrebat:

Buna TPU vreau niste jocuri pentru urmatorul sistem 6Gb ram, memorie 1Tb,procesor 2, 8 Ghz, windows 7 home premium daca se poate sa puneti si linkurile pentru descarcarea jocurilor dar sa fie gratis

1 răspuns:
| RandyOrton07 a răspuns:

Salut,ca sa iti pot spune ce jocuri ti-ar merge pe acest PC,trebuie sa imi spui ce placa video ai,pentru ca ea este cea mai importanta pentru jocuri, dar eu cred ca ti-ar merge GTA IV, GTA San Andreas, Crysis 2, Far Cry 2, Hitman Absolution, NFS Most Wanted, NFS The Run, seria Call of Duty, seria Assassin's Creed... Sper ca te-am ajutat.