| sebastian_8248 a întrebat:

Vreau sa creez o versiune de Counter Strike 1.6 fake steam. O versiune Valve, ca atunci cand scrii "status" in consola in loc de steam_id_lan, sa apara ca si cum ai avea un steam.
Retineti, pentru o versiune Valve, nu steam. Va multumesc anticipat, am cautat pe google, dar nu am gasit ce am vrut eu sau poate nu am fost destul de atent.

1 răspuns:
| dwoo a răspuns:

Uite aici fake steam crack-uit cu cateva jocuri printre care si CS 1.6. Instalezi de acolo CS si gata.

http://fisierulmeu.ro/456H4A4RNWKA/FAKE-Steam-w-exe.html

Funda?;;)