| AlexSarariu a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un mouse decent Logitech pentru Counter Strike, nu am o suma foarte mare 50 de lei. As vrea daca se poate cine stie sa-mi zica si mie cam ce rezolutie (dpi) ar fi necesara ca sa stiu ce mouse sa-mi iau. In orice caz ar trebui sa fie una mare. Si daca credeti ca Logitech nu e bun mai spuneti-mi cateva firme poate gasesc si la alea ceva folositor. Cine ma ajuta dau funda. O seara buna.

Răspuns Câştigător
| TheLoneWolf a răspuns:

Eu iti recomand mouseule pe care il am si sunt multumit de el http://www.altex.ro/mouse-optic-hama-urage-cu-fir-usb-2400dpi-negru

2400 dei pe care ii reclezi tu dintr-un buton in 4 trepte :P

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Logitech e o firma buna pentru gaming dar se rezuma la produsele mai scumpe ca fiind bune pentru gaming dar te poti uita si la a4tech x7, de exemplu eu am un mouse a4tech x7 730k pe laser, se misca foarte misto in cs.

| StylleDown a răspuns:

Ma... ideea este ca mousul il configurezi din c.s ar trebui sa iti iei un mous bun cam cat mana ta sa nu vie prea mic sa nu aiba firul mult prea gros deoarece se va misca mai greu te-as recomanda mous dela serioux sau omegadela Logitech trebuie sa stii ce iei ca eu am avut 5 mousuri Logitech si nu o mers nici unu :/ pretul unui mous e intre 25-35 lei happy