| Indllade a întrebat:

Buna TPU. Vreau sa imi cumpar un pc care sa nu fie extrem de scump si sa ma pot juca valorant si genshin pe el. Ce imi puteti recomanda?

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DS76SBMBM/

Here are the VALORANT System Requirements (Minimum)

CPU: Intel Core 2 Duo E8400 / AMD Athlon 200GE.
RAM: 4 GB.
OS: Windows 7/8/10 64-bit.
VIDEO CARD: Intel HD 4000 / Radeon R5 200.
PIXEL SHADER: 3.0.
VERTEX SHADER: 3.0.

Minimum Genshin Impact PC requirements

Here is a list of minimum requirements that your PC needs to meet for running Genshin Impact:

Operating System: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
CPU: Intel Core i5 or equivalent
RAM: 8 GB
Video Card: NVIDIA® GeForce® GT 1030 and higher
DirectX: Version 11
Storage: 30 GB of available space

| Alexarosculesei123A a răspuns:

Eu mi-am cumpărat Calculator de pe acest site https://bit.ly/3JjmeIp, uitate prin ofertele lor au calculatoare pentru toate buzunarele

| ejnfjesus a răspuns:

Rtx 3090 r9 5600 x si 128gb ram