| oInnocentSmileO a întrebat:

Vreau sa imi dati si mie niste metine pvp cu batalie si otel la shop, sa cresti repede ..banii la fel. Multumesc puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Metin2cora are otel in magazin, batalie, altele sa zicem king, smarald, le faci la fierar legendar.Cresti foarte rapid pana la 130, dar daca vrei sa faci in 5 min lv 200, iti trebuie iteme modate.

| qPitique a răspuns:

Alea nu sunt pvp.Alea sunt pvp-pvm... Dar stiu eu unu la care cresti repede dar nu are batalie la shop...
De la lvl 100 mergi in mapa de 100 si cresti repede si faci dintr-o mantie 1kkk-2kkk.
Metin2 darklegion

| AndreiCarp a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa te lasi de metin ca nu ajungi nicaeri cu el laughing cauta Metin 2 steel