| AndreYStaR a întrebat:

Vreau sa imi recomandati jocuri Survival, MultiPlayer, jocuri sa ma pot jucam cu prietenii. Funda.

P.S. Exemple : Minecraft, Unturned, etc

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Nu ai specificat daca vrei sa fie gratis sau cu bani pentru ca daca vrei sa joci un joc misto multyplayer trebuie sa dai bani cred ca toata lumea stie in momentul de fata ca jocurile care nu au grafica din anii 90 nu pot fi jucate in retea minecraft e o exceptie il poti juca prin hamachi. In fine uite aici o lista sickark survival
-day z
-h1z1
-zombie u
-rust
-stranded deep
-the forest
-before
Toate trebuie cumparate daca vrei sa joci. Daca vrei f2p iti recomand sa ramai la minecraft