| xPaulFTWYT a întrebat:

Vreau să știu dacă acest PC este bun pentru CSGO, GTA V, Fortnite și Minecraft. PC-ul se numește Desktop PC Tamira, Procesor Intel Core i5-3470 3.20 GHz Ivy Bridge, RAM DDR3 8GB, Stocare Hard HDD 500GB, Placa Video Dedicata GeForce GT 710 2GB, DVD-RW. Aveți aici și un link de unde vreau să îl iau : https://www.emag.ro/......DHKZXSBBM/
Ok, chiar dacă nu aveți același PC dar vreți să mă ajutați, poate aveți componentele din el.

Răspuns Câştigător
| Blaga_Mitica_1974 a răspuns:

Placa video cam slabă nu stiu ce să zic, mici șanse. Poate very low 30 fps

1 răspuns:
| Mogoseanu_Alex_2001 a răspuns:

Eu am un i7 7700 hq 8gb ram ssd 256 gb gtx 1050 4 gb la fortnite pe epic cu setatile joc in minim 60 fps