| AnnY98 a întrebat:

happy
Vreau si eu sa stiu daca merita jucat 4Story si care ar fi cel mai bun caracter.
Multumesc! + dau fundita big grin

3 răspunsuri:
| FloFlo888 a răspuns:

Pai merita dar e foarte mult de munca daca nu bagi bani in joc. Daca bagi bani in joc merita sa joci de dimineata pana seara. Si RobertEmanuel razboinicu este bun dar nu cel mai bun si are un dezavantaj : ca sa fie bun trebuie sa aiba si scut + sabie si pe topor si asta te costa mai mult decat sa fi alta clasa. Iti recomanda magicianu sau arcasu happy Eu am fost preot ..pentru ca mi-a placut foarte mult. De fapt toti sunt buni atata timp cat stii juca happy Multa Bafta

| RobertEmanuel a răspuns:

Merita si cel mai bun caracter e warrior! Funda?

| Radu_Alex_1986 a răspuns:

Da emisto am jucat 2 ani si mi-am facut evocator era bun