| Laurcaddy a întrebat:

happy Vreau si eu un joc cu tractoare (Ferma) Gen "Farming Simulator 2013" Dar ceva cu cerinte mai slabe! Fundaaa! happy

Răspuns Câştigător
| ChrissD a răspuns:

Fermerama este un joc super in care trebuie sa iti faci cont si nu trebuie sa il descarci si mai este hay day care este un joc captivant.

2 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Salut, e unu foarte fain si nici nu cere mult. Nu e prea popular dar BTW, se numeste : John Deere Drive Green. E foarte fain, la inceput ai 10 misiuni iar dupa ce le faci ai propria ferma si trebuie sa iti tunzi iarba pe la casa. Merge sa ai si animale. Mi-e unul mi-a placut. Funda? happy

| Raluca94isabela a răspuns:

Hay day este foarte frumos si usor sper ca te-am putut ajuta