| GeOrGy2o1o a întrebat:

Vroiam sa va intreb daca stiti vreo metoda prin care sa nu se sparga pietrele cand le atasam la iteme pe metin2.
Multumesc Anticipiat!

2 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Nu exista scuze dar uite un truc cum s-ar putea sa-ti iasa du-te la batrana si ia prezice viitoru si cand zice zi perfecta atunci pui cate o piatra si e foarte rar sa esueze funda?

| NagatoTenseiHD a răspuns:

Vreau sa iti zic ceva :
1.Nu se poate.
2. Daca se sparg trebuie sa iti ie manualul pietrei si apesi pe armura sau pe arma si daca e o piatra sparta pui manualul pietrei pe armura sau arma.
3. Funda?