| IonutzZ5 a întrebat:

ziceti-mi un jco fain nu:gen dota,lol,cs, metin2, 4story,samp, aion

ziceti-mi un joc fian care va jucati si voi si chiar va place! va multumesc!

Răspuns Câştigător
| enduro a răspuns:

Salut, iti recomand GTA san andreas multi player ( SA:MP ) e un joc foarte interesant, te poti distra cu prietenii tai. e ca viata reala ( asta daca alegi sa joci pe serverele role play ) insa sunt si servere de stunt ( drifturi, scheme cu motorul si alte chestii interesante). [ rpg.b-zone.ro:7777 asta e un server in caz ca te hotarasti sa joci ]

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IonutzZ5 explică:

K dar dati-mi si mie add andrei_ionutz5 big grin

| erticy a răspuns:

RobinHood the legend of sharewood

| Cristea_Cornel_1989 a răspuns:

Asasin creed[1, 2,3] si Battlefield [1, 2,3]. Sunt misto jocurile.