| Laweer a întrebat:

Buna tuturor all! am si eu o intrebare...cine stie un joc virtual online marfa? am cont si pe bitefight, si pe pandanda, si pe siteuri cum ar fi clopotel sau... ejocuri sau ejocurifete dar m-am plictisit si mai am cont si pe conquiztador daca mai stie cineva alte siteuri id meu este: AquaArual si dati si raspuns ofer fundita:*

2 răspunsuri:
| florinmare89 a răspuns:

Frate stiu senzatia si eu am incwearca epicduel the west iakarim shakes and fidjet si daca incepi sa joci murloc 2 rpg da-mi un mesaj sa iti dau lista cu doduri

| darkstar a răspuns:

Incearca ikariam