| mambalina a întrebat:

Am o intrebare pentru toti cei care joaca "Sims 3". Am instalat de curand jocul si fara sa vreau am facut simul baiat si vreau sa fie fata.Cum pot face sa devina fata? Dau fundita si vot!

1 răspuns:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Pai intri in meniu si iti mai faci personaje noi si il stergi pe cel vechi sau apesi ctrl, shift, c deodata si iti apare o bara si scrii testingcheatsenabled true si dai ok.si mergi si iti gasesti o fata in oras si dai clic si shift deodata pe ea o sa iti apara optiunea add to my active family si automat o sa devina simul tau.