| KameliaFrumusika a întrebat:

Buna tuturor caut un metin2 privat pvm-pvp cu ratele 800+ bonusuri la magazin otel si batalie la fel nu conteaza+cat sa faci banii foarte repede lv maxim 250 sa nu fie vechi sa fie ceva nou deschis de curand daca stiti dati link.Dau fundita MShappy.

2 răspunsuri:
| KameliaFrumusika explică:

L-am mai jucat pe asta nu imi place laughing si nu am motive... da sunt multi noobi* cunosti si altul? cam la fel adica lv 200 sau 250 mai nou?

| UnFoRgIvEn a răspuns:

Http://www.metin2crytikal.com/ faci repede. maxim 1 saptamana arme de 65 la shop armuri la fel. pvm-pvp dar are lv max 200