| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Deci am si eu un cont de skype si as vrea sa stiu daca este gratis sa suni de pe skype pe telefonul cuiva (eu vreau sa sun in cosmote ) sau iti trebuie account premium?

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Bună!
Ai nevoie de account premium.
Sau, mai este o modalitate: Dacă acea persoană are acces la internet pe mobil (wireless convenabil) și downloadează aplicația Skype atunci poți, doar că va consuma trafic de date de-aia zic dacă are wireless că este convenabil.
Sper că ți-am fost de folos!