| Lor33d a întrebat:

Tatal meu joaca un joc numit "FarCry3",acesta a ajuns l-a misiunea trei si nu poate gasi cum sa--si schimbe arma,doar putea sa i-a de pe jos o anumita arma(mitraliera,pistol), cand apasa tasta 1, ii aparea doar pistolul care era liber iar la celalalte arme aparea un lacat, chiar daca si-a cumparat o mitraliera nu a putut sa o foloseasca deoarece nu-i dadea voie deoarece doar pistolul il putea folosii.

1 răspuns:
| IronGripWarlord a răspuns:

Iti dau cateva rezolvari: 1.Intra in Settings-Controls si dai Defaults; 2.Incearca sa faci rost iar de arma; 3.reinstalezi jocul (nu recomand 3) sau 4.Depui un raport pe Ubisoft cu datele problemei