| niculescu16081994 a întrebat:

Buna tuturor vreau sa cumpar un laptop si mi-am cam ales unu Toshiba satellite C655-S5128 are procesor intel I3, 2, 53ghz 4gm ram DDDR3 cu extindere pana la 8Gb hardu este de 500Gb la placa video imi zice asa GRAPHICS ENGINE*
Mobile Intel® HD Graphics
GRAPHICS MEMORY*
64MB-1696MB dynamically allocated shared graphics memory
Va rog sa imi spuneti ce jocuri pot juca si mai ales daca imi va merge fifa 2011 sau chiar 2012 Multumesc Astept raspunsurile voastre Multumesc inca odata

Răspuns Câştigător
| Alexandrius a răspuns:

Iti merge excelent, iti merge chiar si BF2 chiar si MW2 cam orice fara lag ( tine si de net )... [Funda daca te-am ajutat ]