| niculescu16081994 a întrebat:

Buna tuturor
vreau sa cumpar acest laptop Toshiba Satellite C655-S5128 procesor intel I3 2, 53ghz 4gm ram hdd 500 Gb nst placa video de cat e. Vreau sa stiu daca imi vor merge jocurile noi de exp fifa 2011 sau 2012 in general jocurile din 2010 in sus

Răspuns Câştigător
| Davidutzuuu a răspuns:

Buna! Da...Am si eu in Acer.Nu e foarte nou, am 2 gbram, hdd:500gb si procesor de 2. Mie imi suporta Fifa12, Mafia II, si multe alte jocuri noi, si dupa cum vad tu ai un laptop mult mai bun, deci eu ti-as zice sa il iei...Bafta!
Funda?

| niculescu16081994 explică (pentru Davidutzuuu):

Da nu stiu de cat ii placa video asta ii problema pe unele site zice ca ii integrata alta ca ii gma 4500 nst; da in majoritatea site-urilor zice ca ii integrata deci imi va merge? te rog raspunde-mi

| Davidutzuuu a răspuns (pentru niculescu16081994):

Da...Dar cauta pe un forum numele laptopu-lui si dupa vei gasi! Si nu te lua dupa tudor

3 răspunsuri:
| tudor1605 a răspuns:

Toshiba e rahat.am unul.
probleme:
web cam naspa(niciodata nu l-am vazut cum functioneaza),baterie proasta,capac monitor naspa cu crapaturi, si scirtiie bateria, capacul la monitor>>>nu cumpara