| Adutzzza a întrebat:

Uite care este treaba: MI-am downloadat un joc City Simulator Bus 2010 si imi place foarte mult. Problema este ca mi-am schimbat putin controlul pentru ca nu stiam care sunt tastele de conducere. le luasem la rand pe toate.si cand am schimbat tastele am dat la throttle sageata in sus. si nu merge. Nu popt intelege de ce.Am schimbat si pe alta tasta. Putoanele de la tastatura merg toate sunt sigura de asta.Deci va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| aLyN_4462 a răspuns:

Intra la setari si dai sa se faca la loc ( cum au fost inainte) si inceaca sa te obisnuiesti asa ca altfel nu merge.
fundaaaaa