| moniiq a întrebat:

Unde pot vedea 2 barbati si jumatate, toate sezoanele online dar fara intreruperi. Multumesc! Fundahappy

Răspuns Câştigător
| ONegative a răspuns:

Incearca vplay. Teoretic e cu abonament, 5 euro pe 2 luni vizionare nelimitata,dar eu nu am abonament si ma uit la seriale fara probleme. Uneori te mai pune sa si astepti,dar,de,cum ti-e norocu' laughing. Insa am avut problema asta foarte rar. E cel mai bun site de seriale si documentare,calitate HD, subtitrari daca ai nevoie, etc. Enjoy!