| abcdefghijk1234567891011121314151617 a întrebat:

Va rog sa imi dati niste site-uri cu jocuri unde iti poti face cont. De preferat sa fie ca : zoomumba, pandanda, webkinz etc.
Funda pentru cel care scrie cele mai multe/un joc care imi place mult.

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

...am.ro/com.

funda? XD

| Kiky2 a răspuns:

De ex:farmerama, barn buddy si altele cauat pe google

| andragrigoras2000 a răspuns:

Sims,fermarama,pandanda 2 daca nu stiai de el.si ca tot veni vorba cum iti faci cont la el? eu am cont la pandanda 1 da nu stiu la pandanda 2!crying

| ZennoEll a răspuns:

Transformice...sau daca nu incearca pe FaceBook happy nu stiu cum happy ceva cu b cauta tu pe acolo in general scrii la cautare x si apare o poza cu un iepuras...Ala e.