| andreeaaa1 a întrebat:

Verisoara mea ma enerveaza... zice ca aveam un joc cu o bila pe care trebuia sa o prinzi sa nu cada pe jos iar sus erau diferite cuburi. iar cuburile acelea formau la fiecare nivel alt. forme pe care trebuia sa le spargi.Jocul avea 100 de nivele si cuburile formau la fiecare nivel alta imagine.Imi puteti spune cum se numea jocul? fundita

2 răspunsuri:
| MamaOmida69 a răspuns:

Sunt extrem de multe jocuri ca acesta.

| GaByScream a răspuns:

Jocul despre care vorbesti cred ca se numese BALLANCE sper ca te-am ajutatwinking