| Wiking5 a întrebat:

Buna, vreau sa cumpar playstation 5 digital edition, am pus precomanda.
Inca nu am avut nici o data playstation...
Ma intereseaza daca pot juca jocuri de ps4 pe aceasta consola si daca pot downloanda jocuri de pe net, o sa funcioneze sau trebuie ceva modificari din soft la noua consola?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Salut! Da, poti juca jocuri de PS4, insa va trebui sa le cumperi.

| Wr3nch a răspuns:

Poti sa joci si de ps4 si de ps5, dar va trebui sa le cumperi pe toate. Nu se mai pot moda ca pe vremuri, ca invatat si Sony cateva smecheriilaughing