| tiaRa12 a întrebat:

Bună vreau sa filmez ecranul nu stiu cum imi puteti da un site care sa fie bun, fără virusi si care se descarcă repede. Credeti ca "fraps" este bun petru a filma orice sau numai jocuri sau e mai bun hypercam?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Iti recomand sa folosesti Camtasia. Usor de folosit si calitate maxima!
Site oficial: http://www.techsmith.com/download/camtasia/

| gabicostil a răspuns:

Fraps este cel mai bun si nu baga virusi!

| sergiudaniel1999 a răspuns:

Fraps e in topuri dar daca nu reusesti cu fraps incearca cu bandicam! Iar in caz ca nu sti sa le folosesti uitate la tutoriale pe youtube!