| bunny_6472 a întrebat:

vreau sa intreb ceva legat de jocul pandanda. cei care joaca de mai multa vreme trebuie sa stie. ma intrebam cum era jocul pandanda la inceput. adica daca erau toate locatiile pe harta, toate personajele. si am vazut o poza in care era ziar. sunt curioasa sa vad cum era pandanda la inceput

Răspuns Câştigător
| DarkAngel98 a răspuns:

Inainte era fara elite, puteai cumpara absolut orice. Atunci nu prea erau multi ursi si cu locatiile : Nu erau chiar toate. Locatiile apar rareori(Locatii noi). Funda?