| Alex1208 a întrebat:

Vreau să-mi instalez un joc cu dimensiunea de 60 gb dar nu am suficient spațiu de stocare. Întrebarea este, cum se poate elimina mult gb din surse slabe și nefolositoare? Aștept răspunsuri.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti instalezi un utilitar ca CCleaner si sa il pui sa iti stearga cat mai multe fisiere temporare, reziduale de pe calculator, sau ai putea sa iti muti lucrurile de care nu ai neaparata nevoie (poze, filmulete personale, kituri de instalare ale programelor) pe un mediu de stocare extern (stickuri USB, HDD-uri/SSD-uri externe, DVD, Blu Ray) si sa le stergi de pe calculator pentru a-ti elibera spatiu. Mai sterge jocuri pe care nu ai mai intrat o perioada, sterge filmele pe care le-ai vazut, variante sunt.