| Ioanantonia a întrebat:

vreau sa scanez si eu poze de pe imprimanta pe pc si mereu imi arata:"Scan Erros.Try scan from computer or see documentation.Press Ok!".,stiu ce inseamna, doar ca nu stiu de ce nu merge, imprimanta HP Photosmart C4780! Cum sa procedez sa scanez de pe computer,adica cand o bag in pc(sa nu radeti laughing ) imi scoate un sunet,doar ca nu imi apare nimic happy.Ea este instalata, Funda!big grin
P.S.-daca nu stiti nu mai raspundeti, decat sa va bateti joc si sa intrebati cv straight face!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred ca este instalat corect sau CD-ul de instalare e defect (zgaraiat). Poate ca ar trebui sa iei driverele de pe net. Trebuie dezinstalata imprimanta si curatiti registrii. Apoi reinstalata cu noii driveri. E putin mai complicat! Uite aici ultimul soft: http://h10025.www1.hp.com/......wc/product